O nás

Jsme specialisté na vývojové projekty obalů, zakládacích blistrů nebo mycích košů určených současně pro logistiku, výrobu nebo robotiku. Navrhujeme ekonomická a efektivní řešení a s komplexním přístupem generujeme velké úspory v transportu, skladování, manipulaci a přípravě pro robotické nebo automatické linky.

Těžíme z letitých zkušeností a úspěšně dokončených projektů, které zefektivnili procesy u významných společností.

S VUT Brno jsme vyvinuli jsme speciální software – (www.optipacker.com) generátor umístění dílů do různých typů běžných obalů, okrajových podmínek. Zpracujeme tak prvotní odhady potřebných nevýrobních a výrobních prostor před spuštěním projektu. Efektivně tak získáváme odpovědi na prostorové a finanční potřeby. 

Díky vlastním výrobním prostorům a technologiím, překlenujeme fáze mezi náběhy sériových dodávek obalů, mycích košů, blistrů. Vaši integrátoři dostanou data a fyzické vzorky v dostatečném předstihu, projektové vedení odpovědi k procesům, času a financím.

Máme za s sebou velké vývojové projekty pro 3D tisk (DfAM) jako je například kompletní sada páteřních implantátů z Titanu s využitím lattice structures nebo optimalizaci kanálů pro hydraulické bloky potřebné k vysouvání leteckých podvozků.

Stavíme komplexní lean prvky a pracoviště, navrhujeme ruční montážní přípravky. 

Našim zákazníkům odevzdáváme maximum, neříkáme že nejde.

Většinu projektů prezentujeme v odkaze Projekty

Jaromír Efler / Jednatel